512

اسپری زنگ شور و روان کننده اصل WD-40شناسه کالا: WD-40

  • رضایت خرید :75%
آماده ارسال از 0 روز آینده

این کالا در حال حاضر در انبار موجود ، آماده پردازش و ارسال است

۳۵۰,۰۰۰ ۳۵۰,۰۰۰ تومان
%
  • مشخصات فنی : گارانتی اصالت وسلامت فیزیکی کالا قابلیت پاک کنندگی آلودگی ها از روی سطح فلز ،پیچ ها و... استفاده برای از بین بردن زنگ زدگی فلزات قابلیت روان کاری و از بین صدای جیر جیر فلزات از بین برنده ی رطوبت از روی سطوح فلزی مانند سوییچ ماشین ، ابزارهای فلز عمل کرد عالی در دمای بسیار بالا تمیز کننده بسیار قوی و محافظ فلزات

نقد و بررسی اجمالی اسپری زنگ شور و روان کننده اصل WD-40

اسپری زنگ شور و روان کننده اصل WD-40

این محصول می تواند در مصارف خانگی مورد استفاده قرار گیرد، معمولا برای لولاهای زنگ زده و روغن کاری شده و همچنین برای لولا هایی که سخت باز می شوند بسیار کاربرد دارند. اسپری WD40 می‌تواند برای انواع پاک کنندگی استفاده شود و یک اسپری همه کاره است و اکثر استفاده کنندگان از آن متوجه قدرت این اسپری جهت از بین بردن تمامی چربی ها ، روغن ها و چسب ها هستند.

استفاده از اسپری WD40 در خانه
1-آدامس،چسب های کشدار و چسب های معمولی را از بین می برد.اسپری WD40 انواع چسب ها را از بین خواهد برد و تمام سطوح را پاک می کند. برای مثال WD40 را روی شیشه ها اسپری کنید تا اثر برچسب ها یا نوار چسب ها را ازبین ببرید.این اسپری قابلیت از بین بردن برچسب روی شیشه ها و سطوح پلاستیکی را دارد.WD40 می تواند آدامس ها و چسب های کشداری که روی سطوح چسبیده اند را نرم کند و سپس از بین ببرد. می‌توانید اسپریWD40  را مستقیما به چسب های اضافه اسپری کنید و با استفاده از یک مسواک یا یک دستمال آن را از بین ببرید.
    •    WD40 همچنین روی آدامس،روغن و مدفوع حیوان چسبیده به ته کفشتان هم جواب می دهد.در هر یک از این موارد اسپری را مستقیما به ماده ی چسبنده بپاشید و سپس با یک مسواک قدیمی تمیزش کنید.     

2-کفش های چرمی نرم شده و پاره شدهکفش های چرمی جدید یا کهنه ای که به تازگی پوشیده نشده اند انعطاف پذیر نیستند و روز اول احساس راحتی در آنها ندارید.می توانید از اسپری  WD40  استفاده کنید تا چرم را نرم تر کنید و کفش ها را برای پوشیدن راحت تر کنید.برای این کار باید مقدار زیادی از اسپری را روی چرم بپاشید و با استفاده از یک دستمال خشک تمیز آن را پخش کنید.
    •    استفاده از اسپری  WD40در تمام وسایل چرمی از قلاده ی سگ تا دستکش های بیس بال مفید است.
    •    می‌توان از اسپری WD40 برای پاک کردن اثرات خراشیدگی روی کفش ها استفاده کرد.خراشیدگی های سیاه رنگ ممکن است بخاطر سایش کفش ها به هم هنگام راه رفتن بوجود آمده باشند. برای از بین بردن این خش ها می توان اسپری را روی محل پاشید و با یک تکه پارچه خشک آن را برق انداخت.

3-اثر چسب را از روی لباستان بردارید.چنانچه اسپری WD40 در برابر چسب مقاوم است و می‌تواند چسب ها را از هم فرو بپاشد قابلیت پاک کنندگی اثر چسب را هم دارد.
    •    قبل از خشک کردن لباس،مطمئن شوید که لکه از بین رفته است.خشک کردن با گرمای متوسط و زیاد می تواند لکه را تثبیت کند و از بین رفتنش را غیر ممکن سازد.اگر لکه با یکبار اسپری پاشیدن از بین نرفت مجددا این کار را تکرار کنید و بشویید.

کاربرد WD40  در حیاط و باغچه
1-شل کردن قیچی های باغبانیاگر سال هاست که از قیچی باغبانی تان استفاده نکرده اید و روی آن زنگ زده است باز شدنش سخت خواهد بود. در این مورد باید اسپری WD40 را مستقیما روی مفصل بین دو تیغه ی قیچی بپاشید.به آرامی با دسته ها کار کنید تا WD40  به همه جا برسد.
اگر باز هم قیچی باغبانی تان باز نشد و یا به سختی باز شد،پیچ یا بولت مقطع تیغ ها را باز کنید و مقداری از اسپری را بین دو تیغه ی فلزی که روی هم می آیند اسپری کنید تا روغن کاری شوند. سپس دوباره پیچ را ببندید.

2-جلوگیری از زنگ زدگی لوازم و وسایلعلاوه بر شل کردن قسمت های حرکتی ای که به هم چسبیده اند.WD40  می تواند از ایجاد زنگ زدگی جلوگیری کند.اگر نگران گسترش زنگ زدگی روی وسایل تان هستید با اسپری WD40 می توانید از آن جلوگیری کنید. نوک داخلی نازل را 2 تا 3 اینچ دورتر از سطح فلزی نگه دارید و فلز را با یک لایه نازک از مایع پوشش دهید.
این اسپری برای وسایل باغبانی و وسایل چمن زنی کاربردی است.اسپری را روی خاک انداز،بیل،چنگک،اره و تیغه اره بپاشید و هرگونه وسایل خارجی که در معرض آب یا آب و هوای مرطوب قرار دارند.

3-اسپری را بر قسمت های محرک دوچرخه تان اعمال کنید.WD40 برای حرکت و نرم شدن اجزای محرک مکانیکی عالی است که شامل چرخ دنده های چرخ ،زنجیر،فرمان دوچرخه و پدال های دوچرخه تان.WD40  اجزای دوچرخه را کارآمد تر خواهد کرد که شامل روغن کاری زنجیر،بدنه ی دوچرخه می شود.از این اسپری برای دوچرخه تان استفاده کنید.
این محصولات در مغازه های محصولات دوچرخه و مغازه ی لوازم سخت افزاری یا فروشگاه های آنلاین محصولات دوچرخه موجود هستند.

استفاده در مصارف بهداشتی
1-لوازم استیل را م‌یتوانید با این اسپری تمیز کنید و برق بیاندازیدWD40 می تواند باعث گردگیری و جرم زدایی لوازم استیل شود که شامل یخچال ،اجاق گاز،ماشین ظرفشویی،ماشین لباسشویی و خشک کن است. این اسپری را به محل های کثیف از فاصله ی 2 تا 3 اینچی بپاشید و اجازه دهید چند دقبقه بگذرد و سپس با یک تکه پارچه یا اسفنج محل را پاک کنید.
اگرچه اسپری WD40 برای از بین بردن چربی های پخش شده در آشپزخانه قابل استفاده است اما کاربرد موثری بدین منظور ندارد و بهتر است از آب و صابون و پاک کننده هایی مثل وینتکس استفاده شود.

2-می توانید با WD40  کاشی ها و سنگ ها را تمیز کنید.خاصیت روغن کاری WD40 آن را به یک جرم گیر مختص جاهای سخت تبدیل کرده است که شامل جاهایی مثل آشپزخانه یا کاشی های پاسیو است.نازل را یک اینچ دور تر از کاشی ها یا سنگ ها نگه دارید و اسپری کنید.اجازه دهید این مایع برای چند دقیقه روی محل بماند و سپس با آب و صابون بشویید.
این روش انواع مواد را از کاشی ها پاک می کند و همچنین به غیر از کثیفی و جرم،رنگ و اثر چسب و لوازم آرایشی و لاک را نیز از بین می برد.

3-لکه ها را از توالت،سینک و وان حمامتان پاک کنید.بیشتر سطوح چینی در حمام به دلیل وجود مواد معدنی در آب سخت بوجود می آیند.انواع دیگری از لکه ها نیز می‌توانند روی دیگر وسایل حمام بوجود بیایند.شما می‌توانید با اسپری مستقیم WD40 روی لکه ها آنها را از بین ببرید و سپس با یک برس توالت آن را ضدعفونی کنید.
نباید از WD40 به عنوان یک توالت تمیز کن استفاده شود زیرا WD40 کشنده ی میکروب ها و جرم ها نیست و تنها برای از بین بردن برخی لک های خاص کاربرد دارد.
دیگر سطوح چینی می توانند با استفاده از WD40 میکروب زدایی شوند.به عنوان مثال می توانید از آن در آشپزخانه یا اتاق غذاخوری استفاده شود و همچنین می تواند برای از بین بردن لک چای یا قهوه بکار گرفته شود.

مشخصات فنی اسپری زنگ شور و روان کننده اصل WD-40

مشخصات عمومی

  • مشخصات فنی
    گارانتی اصالت وسلامت فیزیکی کالا قابلیت پاک کنندگی آلودگی ها از روی سطح فلز ،پیچ ها و... استفاده برای از بین بردن زنگ زدگی فلزات قابلیت روان کاری و از بین صدای جیر جیر فلزات از بین برنده ی رطوبت از روی سطوح فلزی مانند سوییچ ماشین ، ابزارهای فلز عمل کرد عالی در دمای بسیار بالا تمیز کننده بسیار قوی و محافظ فلزات

نظرات کاربران برای: اسپری زنگ شور و روان کننده اصل WD-40

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید